KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ÖMÜR OTOPARK VE YOL ÇİZGİLERİ TRAFİK İŞARETLERİ SAN.´ya (Bu metinde "ÖMÜR OTOPARK VE YOL ÇİZGİLERİ TRAFİK İŞARETLERİ SAN." olarak kullanılacaktır) aittir.

ÖMÜR OTOPARK VE YOL ÇİZGİLERİ TRAFİK İŞARETLERİ SAN. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ÖMÜR OTOPARK VE YOL ÇİZGİLERİ TRAFİK İŞARETLERİ SAN. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ÖMÜR OTOPARK VE YOL ÇİZGİLERİ TRAFİK İŞARETLERİ SAN. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini omurtrafikisaretleri.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. omurtrafikisaretleri.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

ÖMÜR OTOPARK VE YOL ÇİZGİLERİ TRAFİK İŞARETLERİ SAN. internet sitesini ziyaret eden ve ÖMÜR OTOPARK VE YOL ÇİZGİLERİ TRAFİK İŞARETLERİ SAN. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
 • Hakkımızda

   

  2010 yılında İstanbul'da  kurulan ÖMÜR OTOPARK VE YOL ÇİZGİLERİ TRAFİK İŞARETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ site otoparklarınızı,fabrika iş güvenlik çizgi  boyama ve trafik yönlendirme  çalışmalarını 10 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

  Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
  Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda otoparklarınızın ihtiyacı  olan   yönlendirme levhaları,kolon köşe koruma,araç stoperi,hız kesici kasis otopark çizgileri,yönlendirme okları,yaya geçidi,kolon boyama, duvar ve rampa boyamaları ile doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

  Bizi Arayın!
  Yurt içi yurt dışı projelerinize doğru çözüm uygun fiyatlar için 0216 451 5323 ve www.omurtrafikisaretleri.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
©2019 - ÖMÜR OTOPARK VE YOL ÇİZGİLERİ TRAFİK İŞARETLERİ SAN.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi